ВИПУСКНИКАМ ТА СТУДЕНТАМ
Національний університет водного господарства і природокористування це провідний ВНЗ у Рівненській області. Ми випускаємо справжніх спеціалістів у різних сферах діяльності від юриста до геодезиста, від аграрія до економіста, від програміста до гідротехніка. Нашою метою є допомогти та спростити пошук першої роботи своїм студентам і забезпечити підприємства Рівненщини кваліфікованими та високопрофесійними фахівцями.
Топ вакансій, які на даний момент є найзатребуванішими на ринку праці в Україні:
Продавець. Це один з найпопулярніших запитів роботодавців. Маленький, середній та великі бізнеси, які щось виробляють чи продають, завжди шукають продавців. Ця вакансія ще довго буде в топі, адже навіть інтернет-магазинам чи онлайн-сервісам, які надають послуги, потрібні люди, котрі будуть ці послуги пропонувати споживачам.
Щоб стати гарним продавцем, потрібно вміти та любити багато спілкуватися, володіти талантом переконання, бути готовим постійно покращувати свої навички, дізнаватися більше про техніку продажів та знатися на тому товарі чи послузі, яку доведеться продавати.
Згідно зі статистикою, середня зарплата продавця в Україні складає 9000 гривень, при цьому максимальна можлива зарплата сягає 40 000 гривень.
Бухгалтер. Де продажі, там і бухгалтерія. Тому для бухгалтерів завжди знайдеться робоче місце. Вони потрібні майже у кожній компанії, до того ж, знайти насправді високопрофесійного бухгалтера не так вже й просто.
Щоб стати бухгалтером, потрібно добре знати математику та основи економіки, трудове законодавство, статистику і фінанси, бухгалтерські програми типу «1С: Бухгалтерія» та просто любити цифри та підрахунки.
Середня зарплата бухгалтера в Україні — 10 000 гривень, а максимальна — до 50 000 гривень.
Касир. До топу також входить професія касира. Адже сьогодні кількість різноманітних маркетів, торговельних центрів та майданчиків постійно зростає, як, власне, і потреба у тих, хто працюватиме за касою.
Щоб стати касиром, потрібно мати навички роботи з касовим апаратом, знати 1С, бути стійким до конфліктів та дуже уважним.
За свою роботу касири в середньому отримують 8200 гривень, а максимальна зарплатня доходить до відмітки у 25 000 грн.
Торговельний представник. Працівники, які займаються просуванням товарів на місцях продажу, тобто торговельні представники на даний момент є на ринку праці.
Для роботи торговельному представнику знадобляться навички роботи з комп’ютером та офісними програмами, знання 1С, вміння спілкуватися з різними людьми та переконливість.
Середня зарплата українського торговельного представника сягає 15 000 гривень. Максимальний діапазон зарплат становить 21 000 — 60 000 грн.
РОБОТОДАВЦЯМ
Як вмотивувати команду і грамотно поставити цілі на рік
Хороші управлінці знають, що крім секретів управління, важливо володіти мистецтвом постановки цілей для кожного члена колективу, незалежно від того, скільки їх в підпорядкуванні - двоє або дві тисячі. І вже, звичайно, початок року - той самий кордон, коли варто позначити вершину, до якої всі будуть прагнути.
Працівники цілком зможуть досягти поставленої конкретної мети, якщо будуть розуміти, що вона реальна і посильна. Поставити завдання для однієї людини зробити 500 дзвінків клієнтам в день можна, але відразу варто розуміти, що вона недосяжна, а ось запланувати зробити 500 дзвінків за два тижні - цілком реально, але краще говорити про 50 переговорах в день. У той же час, співробітник повинен розуміти, навіщо він робить ці дзвінки, кому допоможе це завдання, чого досягне підприємство в цілому, через квартал, через місяць, через тиждень.
Великою помилкою стануть фрази типу: «збільшимо прибуток», «покращимо виробництво», «випередимо конкурентів». Це гасла ні про що. Але досить конкретизувати їх, і вони перетворюються в відчутні цілі: «збільшимо прибуток на 10% до кінця року, для цього в першому кварталі збільшимо її на 3%, далі ще на 3 і так далі».
І ще один маленький секрет - вірте в те, що у вас все вийде, починайте день з формули: «У нас все вийде. Все буде добре! », І ви скоро помітите, як вся команда заряджається позитивом.